ניתאי וייס

להתגבר על חרדה

97.00 ₪

9.90 ₪

חרדה יכולה לשתק אותנו ולגרום לנו להרגיש שהחיים שלנו סיוט אחד גדול, במצב הישרדותי כל הזמן. 'להתגבר על החרדה' יכול לעזור לך לתכנת מחדש את תת המודע שלך כדי לשחרר מחשבות ורגשות של ספק וחרדה כדי לאפשר לך לחיות בקלות.

חרדה יכולה לתקוף אותנו בכל רגע, והיא יכולה להיות כל כך מפחידה שאין לנו שליטה עליה, שהיא מגיעה סתם ככה.

קרה לך שהיו לך פעם תחושות שהעולם הולך לקרוס עוד רגע, שאי אפשר להתמודד עם זה, שזה קשה מדי?

שקשה לך לנשום, שיש תחושות שלא עוברות לך, שאתה מגיב לדברים מפאניקה ומחפש אישורים מרופאים, בן או בת זוג, משפחה או חברים כדי לדעת שהכל בסדר? כדי לדעת שאתה בסדר?

קרה לך שהתעוררת בחרדה בלי שום סיבה?

'להתגבר על החרדה'  יכולה לעזור לך לשנות את איך שאתה מרגיש תוך פחות מ10 דקות כדי לאפשר לך להיות במצב של נוכחות, רוגע, שליטה וביטחון. שמיעה להקלטת דמיון מודרך הזו, אתה מתכנת מחדש את המוח בתחושה עוצמתית של רוגע ושליטה.

דמיון מודרך זו טכניקה כל כך יעילה בגלל שהמוח שלך אוהב לראות תמונות ברורות, מרגשות של מה שאתה רוצה.

כשאתה מאזין שוב ושוב ל'התגבר על חרדה', אתה גורם לתת המודע שלך לפתח יכולת התמודדות. רוב האנשים שהשתמשו בהקלטת דמיון מודרך הזו הזה התגברו על חרדות, הבחינו בהבדל ניכר בדרך שבה הם רואים את העולם שלהם, ניהלו את המחשבות שלהם בקלות, הפסיקו לנתח כל דבר, והצליחו לחזור לחיים שהיו להם לפני החרדות.

אנשים יכולים להתחיל לחוות תוצאות במהלך 21 הימים הראשונים, אז חשוב להקפיד להאזין להקלטה כל יום כדי לקבל את האפקט המקסימלי.

כשאתה מבין איך המוח שלך עובד, אתה מקבל את השליטה שלך בחזרה. הכוח בדמיון מודרך הוא להגיע לאזורים שהמוח המודע שלך פשוט לא יודע איך לגשת אליהם, ככה שאתה יכול להפוך לאדם שאתה רוצה להיות בלי חרדות שמשפיעות עליך.

דמיין לעצמך חיים שבהם אתה בלי חרדות, מרגיש מרצה לגמרי מעצמך, ואין לך יותר מחשבות מפחידות וטורדניות- חיים של נוכחות, שליטה, ביטחון עצמי וגאווה במי שאתה. שאתה יכול להתמודד עם כל דבר.

להתגבר על החרדה

בזמן שאתה נרגע, האזנה חוזרת להקלטה שלך יכולה לעזור לך:

  • להרגיש תחושה פנימית של שלווה, רוגע ושליטה שקורנים ממך החוצה.
  • לפתח ביטחון עצמי טהור, שליטה ואהבה עצמית.
  • להשתחרר ממחשבות טורדניות וחרדה- ולהיות עם יכולת התמודדות מרשימה וחזקה..

היכולת לרפא את הנפש והגוף שלך עם הדמיון היא באמת מטורפת. אתה יכול לשנות את המציאות שלך.

תלחץ עכשיו על "לגישה מיידית עכשיו" כדי לעשות את הצעד הראשון לחופש מחרדות.

יתרונות של דמיון מודרך

דמיון מודרך עוזר לשנות דפוסי חשיבה שליליים ישירות מהשורש של החרדות

דמיון מודרך עוזר להתגבר על דפוסים ומחסומים שליליים.

הטמעה מהירה של רוגע, שליטה ונוכחות

חיזוק ביטחון עצמי ויכולת התמודדות נגד לחץ וחרדות

מה מאזינים להקלטה אומרים

בונוסים שתקבל עם רכישה של ההקלטה

ההנחה זמינה רק בתקופת המלחמה (₪ 9.90 במקום ₪ 97.00)

5 שעות קורס מיינדפולנס מוקלט ( 297 ₪ )

קורס מוקלט בו תלמדו את אחת השיטות היעילות והחזקות ביותר להתמודדות עם לחץ, חרדות ויצירת ביטחון עצמי שתעזור לכם להתגבר לחלוטין על חרדות ביחד עם ההקלטת דמיון מודרך.

מיינדפולנס הינה שיטת תרגול מחשבתית, אשר נמצאה כמשפרת את היכולת להתמודד עם קשיים, פסיכולוגיים ופיזיים כאחד, של האדם המתרגל את השיטה. מדובר בשיטה המכוונת ומאפשרת התמקדות ברגע הנוכחי, בהווה, זאת על מנת להימנע משיפוטיות, ולאפשר לאדם חיים שקטים ושלווים, והגעה לאיזון עצמי.

קבוצת וואצאפ סודית

יכול להיות שיעלו לך שאלות או קשיים בהתמודדות עם חרדות ואני רוצה לעזור לך דרך. קבוצת וואצאפ שקטה בה נשלחים כל יום טיפים יומיים, סירטונים, מאמרים וכלים פרקטים להתמודדות עם חרדות כולל אפשרות לשאול שאלות ולקבל מענה ישירות ממני.