ניתאי וייס

מדריך חברות ואירגונים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים איך להפחית השפעות של לחץ, עומס וחרדה בעזרת כלים פרקטים ומהירים מעולמות הנפש וההתפתחות האישית.

בעבר, החוויה שלי של העולם הייתה מפחידה. התמודדתי עם המון חששות, כשהכתובת המיידית שלהם הייתה הדמות המטפלת הדומיננטית שלי, אמא. כשהתבגרתי הובחנתי עם gad – General Anxiety Disorder משולב עם ocd. זה בסדר אם זה לא אומר לכם יותר מדי, אבל כדי להכניס אתכם לחוויה שלי, דמיינו לכם 24/7 של חרדות, אובססיות ומחשבות טורדניות שלא מפסיקות אף פעם. 

לא משנה כמה סבלתי תמיד האמנתי שאני יכול ליותר. לכן יצאתי למסע והתחלתי לחפש דרכים לעזור לעצמי להרגיש טוב יותר. וככה פתאום, המסע שלי הוביל אותי למיינדפולנס ועולם ההתפתחות האישית. 

תרגול מיינדפולנס הינו אימון מוחי הגורם לשינויים חיוביים במוח ומוביל אותנו לנוכחות ומודעות לא שיפוטית בחיים שלנו.

מצאתי את עצמי מעמיק את התרגול שלי, משלב בתוכה מדיטציות וטכניקות נוספות מעולמות ההתפתחות האישית והתחלתי לאהוב את מי שאני באמת. זה עזר לי להתמודד עם הלחץ כשעבדתי כשכיר בתחום התקשורת והאבטחת המידע, זה עזר לי להתמודד עם האינטנסיביות במסגרת הצבאית וזה עזר לי להתמודד עם חרדות כסטודנט. 

עולמות המיינדפולנס וההתפתחות האישית שינו את חיי והיום אני חי את המציאות שלי בלי חרדות, עם ביטחון ואמונה עצמית. במהלך השנים צברתי ידע עצום ממורים מוכרים בתחום, רופאים מובילים בעולמות הנפש וכיום אני יודע שגם אני יכול לעזור לאחרים להרגיש טוב יותר עם עצמם.

לכן, זה לא מפתיע שמשימת חיי היא לעזור לאחרים שחווים תחושות דומות, גם אם לא באותן עוצמות, למצוא את הדרך שלהם לחיים ללא חרדות.

אני עוזר לחברות ואירגונים, בעלי עסקים, ואנשים פרטיים להפוך את המציאות שלהם לטובה יותר.