לזכות שוב

בחיים של רוגע

לשחרר את החרדה, ולקבל בחזרה את החיים שהיו לפני החרדות

הצטרפו אלי
ולעוד קבוצה איכותית של אנשים מדהימים
לתהליך עוצמתי של 5 מפגשי זום שבסופו נזרוק רחוק אל תוך ים השיכחה את הפאניקה המיותרת, תחושת חוסר השליטה, חוסר התיאבון נדודי השינה החרדות והפחדים המיותרים.

מה תקבלו אצלי בתהליך:

תהליך עוצמתי ועמוק

תהליך עוצמתי ומשחרר בן 5 שבועות, בהם אנחנו ניפגש בזום מפגש שכולו כלים פרקטיים ממגוון עולמות הטיפול כמו NLP ,CBT, מיינדפולנס, דמיון מודרך, כתיבת מטרות ועוד

קהילת תמיכה חזקה

קבוצה קטנה, איכותית וחזקה עד 10 אנשים לתהליך, מגוון של אנשים איכותיים שבאים יחד ליצור שינוי מעשי אחת ולתמיד ולזכות חזרה בחיים רגועים ונטולי חרדות ופחדים

ים של ידע וכלים

ברכישת התהליך תיפתח למשתתפים גישה לעשרות סדנאות וקורסים מוקלטים בשווי עשרות אלפי דולרים, תוכן נדיר ואיכותי ששינה לי את החיים מהקצה לקצה

תגובות של משתתפי התהליך:

מי מעביר את המפגשים?

היי נעים מאד

אני ניתאי וייס

מדריך מיינדפולנס מוסמך על ידי מכון ויינגיט ומאסטר NLP שמתמחה בטיפול בטראומות, חרדות ושחרור דפוסים טראומיים עם ניסיון תרגול של מעל לעשור במיינדפולנס, NLP, דמיון מודרך, ועוד.

סייעתי למאות אנשים איך להפחית השפעות של לחץ, עומס וחרדה בעזרת כלים פרקטים ומהירים מעולמות הנפש וההתפתחות האישית.

התמודדתי עם סרטן דם נדיר, הפרעת חרדה כללית והפרעה טורדנית-כפייתית (generalized anxiety disorder וPure OCD) במשך 4 שנים והיום אני מדריך אנשים פרטיים, בעלי עסקים, חברות ואירגונים איך להפחית השפעות של לחץ וחרדה במהירות ובקלות.

הגעתי למעל ל20 מיליון צפיות ברשתות החברתיות בתחום ההתמודדות עם לחץ וחרדות ועברתי קורסים וסדנאות מהמורים הידועים בעולם בתחום הנפש כגון מריסה פיר, טוני רובינס, פול מקנה, אמלי פלטשר, ג׳ו דיספנזה, ג'ק קורנפילד ועוד.

רוב הטיפולים היום מתבססים על שיח והיכרות מעמיקה עם אירועי החיים ופחות פרקטיקה שיכולה לעזור לפרק חרדות מהבסיס ולהתגבר עליהם.

כשנחשפתי למגוון שיטות והכשרות כדי לעזור לעצמי להתגבר על החרדות הגעתי להבנה של איזה תרגילים יש הרבה יותר השפעה ואיזה כלים פחות פרקטים. בתור נקודת מבט של אחת שחווה שנים הפרעת חרדה.

למי התהליך מתאים?

לכל מי שחווה:

התקפי חרדה

חוסר פוקוס

חוסר שינה

תחושת נתק ובדידות

פחד לאבד שליטה

חוסר תיאבון

פאניקה

פחד מהתעלפות

בתהליך אנחנו פותרים ועוקרים מהשורש אחת ולתמיד את כל אלו

5 מפגשים שבועיים בזום

עד 10 אנשים בקבוצה

שעה וחצי כל מפגש

כל המפגשים מוקלטים

מדריכים + קורסים ממורים מחו"ל

מה כוללת התוכנית?

גישה לשאלות ותשובות באופן אישי איתי

קבוצת ווצאפ פרטית ובלעדית לחברי הקבוצה

מעוניינים לשמוע עוד ולהצטרף כבר למפגש הבא?

כל מה שעליכם לעשות הוא: